„Baltisches Haus“ Kretingoje atidarė naują prekybos centrą

Paskelbta 2021-09-09

„Baltisches Haus“ Kretingoje atidarė naują prekybos centrą

Šiandien Kretingoje, Šventosios g. 27B, atidarytas naujas „Baltisches Haus“ prekybos centras. Tai – antrasis NT plėtotojos ir valdytojos prekybinės paskirties objektas šiame mieste.
Beveik 3000 kv. m. ploto centre įsikūrė supermarket formato parduotuvė „Rimi“, „Pepco“, „Žalia stotelė“, „Camelia“, „Pet24“, „Alynas“, gėlių ir namų dekoro prekių salonai.
„Šis projektas žymi tolimesnį bendradarbiavimą su mažmeninės prekybos tinklu „Rimi“ ir daugeliu kitų nuomininkų. Džiaugiamės tiek ilgalaikėmis, jau ne vienerius metus trunkančiomis partnerystėmis, tiek naujomis“, – sako „Baltisches Haus“ direktorius Audrius Masionis.
Šalia prekybos centro įrengta erdvi, 180 vietų, automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo stotele. Ties įvažiavimu į prekybos centro teritoriją pastatyta nauja šviesoforu reguliuojama sankryža eismo dalyvių saugumui užtikrinti.
Projekto rangovas – „Telšių statyba“, projektuotojas – „Katedra“, techninę priežiūrą atliko „TAEM projektų valdymas“.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.