„Baltisches Haus“ suteiks 100 proc. nuolaidą patalpų nuomos mokesčiui

Paskelbta 2020-04-09

„Baltisches Haus“ dėl karantino paskelbimo negalintiems vykdyti savo veiklų nuomininkams suteiks 100 proc. nuolaidą patalpų nuomos mokesčiui.
„Baltisches Haus“ suteiks 100 proc. nuolaidą patalpų nuomos mokesčiui

„Baltisches Haus“ dėl karantino paskelbimo negalintiems vykdyti savo veiklų nuomininkams suteiks 100 proc. nuolaidą patalpų nuomos mokesčiui. Tokia nuolaida bus suteikiama už visą veiklų ribojimo laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki gegužės 31 d.

„Vyriausybei paskelbus visuotinį karantiną, buvo apribota ir dalies mūsų klientų veikla. Įvertinę tai, kad karantinas pratęsiamas dar dviems savaitėms iki balandžio 27 d., o finansinių valstybės paramos priemonių verslui gali tekti palūkėti, siekdami tvirtos ilgalaikės partnerystės, priėmėme sprendimą solidarizuotis su savo nuomininkais ir prisiimti dalį jiems tenkančios finansinės naštos. Tikimės, kad tokiu būdu prisidėsime prie jų veiklos stabilizavimo, darbo vietų išsaugojimo ir likvidumo išlaikymo“, – sako UAB „Baltisches Haus“ direktorius Audrius Masionis.

Pasak jo, dalis Europos šalių Vyriausybių jau yra priėmusios sprendimus dėl nekilnojamojo turto savininkų ir nuomininkų patiriamų nuostolių kompensavimo karantino laikotarpiu.

„Atidžiai sekame ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių komercinio nekilnojamojo turto nuomos rinką. Pastebėjome, kad dalis Europos šalių Vyriausybių jau yra priėmusios sprendimus, kiek ir kokiu būdu kompensuos komercinių patalpų nuomotojų ir nuomininkų patiriamus nuostolius. Viliamės, kad šių sprendimų netrukus sulauksime ir Lietuvoje. Tuo pačiu norime pakviesti ir kitus komercinio nekilnojamojo turto rinkos dalyvius, jei tik leidžia galimybės, solidarizuotis su savo partneriais“, – sako A. Masionis.
Nepaisant to, kad artimiausiais mėnesiais „Baltisches Haus“ negaus suplanuotų pajamų, bendrovė ir toliau vykdys įsipareigojimus visoms šalims.

„Pats karantino paskelbimas nėra pagrindas sustabdyti sutarčių vykdymą ar jas koreguoti, todėl mes ir toliau vykdysime savo įsipareigojimus visiems nuomininkams, partneriams, darbuotojams, nepaisant tokios neapibrėžtos ir sudėtingos situacijos“, – teigia A. Masionis.

Iš viso „Baltisches Haus“ šiuo metu valdo apie 260 000 kv. m. komercinės paskirties patalpų 39 Lietuvos miestuose. „Baltisches Haus“ prekybos centruose savo verslus plėtoja daugiau nei 650 įmonių, vykdančių įvairias veiklas: maisto prekių parduotuvės, kavinės, vaistinės, lažybų punktai, sporto klubai, grožio salonai ir kt.

 

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.