Pristatome pirmąjį socialinės partnerystės leidinį „Kurti. Ugdyti. Bendrauti“

Paskelbta 2021-03-31

Pristatome pirmąjį socialinės partnerystės leidinį „Kurti. Ugdyti. Bendrauti“

Pasaulinė pandemija tarsi audra įsiveržė į mūsų kasdienį gyvenimą ir sujaukė skrupulingai rengtas ilgalaikes strategijas bei asmeninius planus. Mes, įveikę visas emocijas ir mobilizavę komandą, taip pat turėjome iš naujo įvertinti situaciją ir peržiūrėti veiklos prioritetus.

Visgi dėl vienos srities – socialinės atsakomybės – diskusijų nekilo nei pernai, nei šiemet. Vienbalsiai nutarėme, kad nepaisant neapibrėžtumo, šiai sričiai ir toliau skirsime ne mažiau dėmesio nei anksčiau. Dar daugiau – kilo idėja papasakoti apie socialinę partnerystę platesniam visuomenės ratui ir tokiu būdu paskatinti nepamiršti tų, kuriems, palyginus su įprastu laikotarpiu, pagalbos reikia dar labiau.

Į socialinės partnerystės leidinį „Kurti. Ugdyti. Bendrauti“ sudėjome trylika istorijų apie menui, kultūrai, ugdymui ir nuoširdžiam bendravimui neabejingas organizacijas. Tai istorijos apie ryžtą siekti savo svajonių, apie gerumą ir atsidavimą savo darbui, apie norą kurti gražesnę ir geresnę Lietuvą.

Juk pandemija baigsis. O mes, išsiilgę kultūros ir meno, vėl norėsime sugrįžti į koncertų ir teatrų sales, muziejus. Vaikai, išsiilgę gyvo bendravimo, su džiugesiu norės sugrįžti į ugdymo įstaigas. Dalis iš mūsų galbūt ieškos emocinės pagalbos.

Turime gerą žinią – visi kartu galime prisidėti prie to, kad turėtume kur sugrįžti, kai jau galėsime, ir turėtume į ką kreiptis, kai bus sunku. Tad padėkime šiuo sudėtingu laikotarpiu išlikti tiems, kurių misija yra kurti, ugdyti, bendrauti.
Būsime labai laimingi, jei perskaitę šį leidinį, prie istorijų tęsinio prisidėsite ir jūs.

Nuoroda į el. leidinio versiją: https://bit.ly/3m5TO9n.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.