S. Buteliauskas baigia karjerą „Baltisches Haus“

Paskelbta 2023-01-05

S. Buteliauskas baigia karjerą „Baltisches Haus“

„Baltisches Haus“ valdybos narys ir finansų direktorius, buvęs ilgametis diektorius Saulius Buteliauskas baigia aštuoniolika metų įmonėje trukusią karjerą.

S. Buteliauskas dirbti „Baltisches Haus“ pradėjo 2004 metais eidamas finansų direktoriaus pareigas, vėliau devynerius metus vadovavo įmonei. Paskutinius penkerius metus Saulius buvo įmonės valdybos narys ir finansų direktorius, teikė investicijų valdymo ir finansavimo paslaugas įmonės akcininkų Ortizų šeimos biurui. Nuo šiol investicijų valdymo ir finansavimo paslaugas teiks ir kitiems rinkos dalyviams.

„Aštuoniolika metų trukęs karjeros etapas „Baltisches Haus“ buvo be galo įdomus, kupinas iššūkių, o kartu įkvepiantis ir kūrybingas. Drauge su komanda pavyko sukurti finansiškai stiprią, inovatyvią, socialiai atsakingą įmonę, kuri šiuo metu yra viena iš komercinio NT plėtros ir valdymo lyderių Lietuvoje“, – sako S. Buteliauskas.

S. Buteliauską įmonės valdyboje pakeitė vienas iš „Baltisches Haus“ akcininkų George Ortiz.

Šiuo metu „Baltisches Haus“ valdybos narių pareigas, be George Ortiz, eina Nicolas Ortiz, valdybos pirmininkas – Oliveris Ortiz. Įmonei nuo 2018 m. sausio 1 d. vadovauja Audrius Masionis.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.