„Baltisches Haus“ jungiasi prie vaizdo stebėjimo kamerų deklaravimo projekto
Paskelbta 2020-02-17

Drauge su degalinių ir prekybos tinklais bei pilietiškais gyventojais „Baltisches Haus“ jungiasi prie policijos inicijuojamo projekto ir deklaruoja beveik 400 vaizdo stebėjimo kamerų, esančių bendrovės valdomų prekybos centrų teritorijose visoje Lietuvoje.
Iš viso visuomenės labui jau tarnauja 10 000 vaizdo kamerų, kurios padės efektyviau ir greičiau tirti nusikaltimus ir teisės pažeidimus ar nelaimingus atsitikimus.
„Kiekviena papildoma vaizdo kamera padidina tikimybę policijos pareigūnams greičiau ir efektyviau išaiškinti įvykius, todėl raginame tiek kitas įmones, tiek gyventojus aktyviai jungtis prie šios iniciatyvos“, – sako Lukas Pukinskas, „Baltisches Haus“ IT sistemų plėtros projektų vadovas.
Norimas deklaruoti vaizdo kameras vos per kelias minutes galima užregistruoti svetainėje www.epolicija.lt. Visą informaciją apie projektą rasite čia: https://bit.ly/38vzNBs.
2023-06-09
„Bokšto skverui“ – konkurso „Architizer A+ Awards“ apdovanojimas

2023-05-29
„Bokšto skverui“ įteiktas prestižinis dizaino apdovanojimas

2023-05-24
Pernai „Baltisches Haus“ pajamos augo 7,43 % – iki 41,56 mln. Eur

2023-01-23
Planuojama prekybos centro „Mada“ rekonstrukcija: pateikti projektiniai pasiūlym...

2023-01-06
Vilniuje po rekonstrukcijos atidarytas prekybos centras

2023-01-05
S. Buteliauskas baigia karjerą „Baltisches Haus“
