„Baltisches Haus“ jungiasi prie vaizdo stebėjimo kamerų deklaravimo projekto

Paskelbta 2020-02-17

„Baltisches Haus“ jungiasi prie vaizdo stebėjimo kamerų deklaravimo projekto

Drauge su degalinių ir prekybos tinklais bei pilietiškais gyventojais „Baltisches Haus“ jungiasi prie policijos inicijuojamo projekto ir deklaruoja beveik 400 vaizdo stebėjimo kamerų, esančių bendrovės valdomų prekybos centrų teritorijose visoje Lietuvoje.
Iš viso visuomenės labui jau tarnauja 10 000 vaizdo kamerų, kurios padės efektyviau ir greičiau tirti nusikaltimus ir teisės pažeidimus ar nelaimingus atsitikimus.

„Kiekviena papildoma vaizdo kamera padidina tikimybę policijos pareigūnams greičiau ir efektyviau išaiškinti įvykius, todėl raginame tiek kitas įmones, tiek gyventojus aktyviai jungtis prie šios iniciatyvos“, – sako Lukas Pukinskas, „Baltisches Haus“ IT sistemų plėtros projektų vadovas.

Norimas deklaruoti vaizdo kameras vos per kelias minutes galima užregistruoti svetainėje www.epolicija.lt. Visą informaciją apie projektą rasite čia: https://bit.ly/38vzNBs.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.