„Baltisches Haus“ tapo asociacijos „Proptech Lithuania“ nare

Paskelbta 2024-04-23

„Baltisches Haus“ tapo asociacijos „Proptech Lithuania“ nare

„Baltisches Haus“ prisijungė prie „Proptech Lithuania“ bendruomenės, vienijančios jau daugelį metų sėkmingai veikinačius NT rinkos lyderius, NT sektoriuje veikiančius startuolius ir kitas su NT industrija susijusias progresyvias įmones.

Asociacija įsteigta siekiant padėti Lietuvos verslui pasiruošti, transformuotis ir klestėti skaitmeninėje eroje, suburti bendraminčius iš NT ir susijusių industrijų, įtraukti Lietuvą į globalią proptech bendruomenę ir globalią skaitmenizuotą NT rinką.

Tikimasi, kad glaudus narių bendradarbiavimas Lietuvoje sukurs vieną patraukliausių ir pažangiausių proptech ekosistemų pasaulyje su 300 startuolių, kurie kurs ir bandys pažangiausias NT technologijas.

Iš viso prie 2022 m. įsteigtos asociacijos šiuo metu yra prisijungę jau 47 narės,  bendruomenės narių skaičių tikimasi padidinti iki 100.

Daugiau apie asociaciją: https://proptechlithuania.com/

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.