„Glera games“ padalinys įsikurs verslo ir laisvalaikio komplekse „Bokšto skveras“

Paskelbta 2021-05-11

„Glera games“ padalinys įsikurs verslo ir laisvalaikio komplekse „Bokšto skveras“

Žaidimus mobiliesiems telefonams kurianti bendrovė „Glera games“ su komercinio nekilnojamojo turto (NT) bendrove „Baltisches Haus“ susitarė dėl biuro nuomos sostinės senamiestyje, bagiamame rekonstruoti verslo ir laisvalaikio komplekse „Bokšto skveras“.

Įmonės pasirašė 670 kv. m. ploto nuomos sutartį, sandoriui tarpininkavo NT paslaugų bendrovė „Newsec“. Sparčiai Lietuvoje augančios „Glera games“ padalinys į „Bokšto skverą“ ketina įsikelti jau šią vasarą.

„Surasti jaukų biurą Vilniaus senamiestyje, kuris turėtų erdvią automobilių stovėjimo aikštelę, jame būtų įdiegtos šiuolaikinės vėdinimo, kondicionavimo sistemos, kokybiškas apšvietimas buvo nemenkas iššūkis. Manome, jog mūsų darbuotojai taip pat įvertins ir galimybę po darbo per kelias minutes pėsčiomis ar dviračiu pasiekti žymiausias Vilniaus istorines, kultūrines, pramogų vietas“, – sako „Glera games“ direktorė Jūratė Radzevičiūtė.

„Baltisches Haus“ direktoriaus Audriaus Masionio teigimu, „Glera games“ yra pirmasis biurų nuomininkas šiame komplekse, o iš viso „Bokšto skvere“ biurams yra skirta 3000 iš 6000 kv. m.

„Likusioje dalyje jau pernai įsikūrė restoranas „Gastronomika“, šiuo metu baigiami dienos SPA ir renginiams skirtos erdvės įrengimo darbai. Taip pat komplekse bus nuomojami apartamentai privatiems asmenims. Antrąjį ir jau paskutinįjį rekonstrukcijos etapą ketiname užbaigti šį mėnesį“, – teigia A. Masionis.

Indrė Narauskaitė, „Newsec“ biurų sprendimų vadovė, pastebi, jog dauguma technologijų kompanijų renkasi biurus centrinėje verslo zonoje įsikūrusiuose verslo centruose, tačiau „Glera games“ labiausiai sužavėjo autentiškas „Bokšto skvero“ barokinės architektūros bei itin inovatyvių architektūrinių, inžinerinių ir dizaino sprendimų harmoningas derinys.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.