„Baltisches Haus“ pokyčius tęsia atnaujindama prekės ženklą ir vizualinį identitetą

Paskelbta 2021-02-18

„Baltisches Haus“ pokyčius tęsia atnaujindama prekės ženklą ir vizualinį identitetą

„Baltisches Haus“ po penkiolikos metų atnaujino savo prekės ženklą ir vizualinį identitetą. Poreikį atsinaujinti paskatino siekis pabrėžti įmonės savarankiškumą, sukauptą patirtį komercinio NT sektoriuje, šiuolaikiškumą.

„Baltisches Haus“ gyvuoja jau daugiau nei 25 metus, o paskutinius trejus metus veikiame kaip savarankiška komercinio NT plėtros ir valdymo bendrovė. Šie treji metai mums buvo pokyčių metai, todėl kilo poreikis paieškoti ir vizualinio naujumo“, – sako „Baltisches Haus“ rinkodaros projektų vadovė Asta Ušparaitė.

Nepaisant poreikio atsinaujinti, „Baltisches Haus“ prekės ženklas pakeistas minimaliai, siekiant išlaikyti per penkiolika metų įgytą atpažįstamumą ir vertę.

„Vertiname ligšiolinį prekės ženklą, todėl nusprendėme prekės ženklo grafinio vaizdo nekeisti. Keitėme tik atspalvį, proporcijas, teksto šriftą, išdėstymą. To pakako, kad prekės ženklas taptų šiuolaikiškesnis, raiškesnis, gyvesnis. Jis metaforiškai perteikia bendrovės veiklos pobūdį ir tiesiogiai jos pavadinimą. Naujumo įspūdį suteikia ir į stiliaus gidą įvestos visiškai naujos spalvos, grafiniai elementai“, – sako A. Ušparaitė.

Prekės ženklas atspindi ir esminius principus, kuriais jau kelis dešimtmečius vadovaujasi „Baltisches Haus“ kurdama erdves verslui.

„Žmogus ir jį supanti aplinka – mūsų prioritetas kuriant erdves verslui. Todėl vystydami projektus, žmogų, jo fizinę ir emocinę būseną pastate bei patį pastatą urbanistiniame kontekste vertiname kaip visumą. Grafiniame ženklo simbolyje tai perteikiama trimis sujungtais rombo kampais“, – teigia A. Ušparaitė.

„Baltisches Haus“ prekės ženklą ir identitetą atnaujino skaitmeninio dizaino studija „Monotwo“.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.