„Baltisches Haus“ – viena didžiausių mokesčių mokėtojų NT operacijų sektoriuje

Paskelbta 2021-02-11

„Baltisches Haus“ – viena didžiausių mokesčių mokėtojų NT operacijų sektoriuje

„Baltisches Haus“ Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sąskaitą pernai papildė 9,09 mln. Eur mokesčių ir jau kelinti metai iš eilės yra viena didžiausių mokesčių mokėtojų NT operacijų sektoriuje.

Visas NT operacijų sektorius taip pat išliko tarp TOP sektorių-mokesčių mokėtojų. Praėjusiais metais daugiau nei 6400 NT operacijų įmonių pervedė 591,915 mln. Eur arba 6,1 % visų šalyje sumokėtų mokesčių.

Daugiau už NT operacijų įmones mokesčių sumokėjo tik šie keturi sektoriai: didmeninė ir mažmeninė prekyba su variklinių transporto priemonių ir motociklų prekyba bei remontu, apdirbamoji gamyba, transportas ir saugojimas bei viešasis valdymas ir gynyba su privalomuoju socialiniu draudimu.

TOP 50 NT operacijų įmonių pagal sumokėtus mokesčius rasite „Verslo žinių“ straipsnyje.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.