„Bokšto skveras“ taps Danijos IT kompanijos „CLOUDEON part of Devoteam“ namais

Paskelbta 2021-10-28

„Baltisches Haus“ sudarė sandorį su Danijos debesijos paslaugų lydere „CLOUDEON part of Devoteam“ dėl 440 kv. m. biuro nuomos naujame verslo ir laisvalaikio komplekse „Bokšto skveras“
„Bokšto skveras“ taps Danijos IT kompanijos „CLOUDEON part of Devoteam“ namais

Tikimasi, kad daugiau nei 50 „CLOUDEON part of Devoteam“ Lietuvos filialo darbuotojų į naująjį biurą persikels šį rudenį. Iki šiol įmonė buvo įsikūrusi „Park Town“ verslo centre.

„Pasaulinė pandemija mus išmokė naujų darbo metodų, kuriuos galiausiai nusprendėme įtraukti į savo kasdienį gyvenimą. Vienas iš jų yra hibridinis darbas. „Bokšto skvero“ erdvės puikiai atitinka mūsų naująjį darbo modelį ir tenkina mūsų naujus poreikius“, – teigia „CLOUDEON part of Devoteam“ filialo Lietuvoje vadovas Darius Janulevičius.

Po šio sandorio „Baltisches Haus“ išnuomojo visą 3000 kv. m. biurams skirtą plotą „Bokšto skvere“.
„Dar 2014 metais, tik pradėję buvusios ligoninės pastatų konversiją, žinojome, kad biurų ir kitų erdvių „iš brėžinių“ nenuomosime. Pirmiausiai norėjome tinkamai įrengti nestandartinių sprendimų reikalaujančias paveldo objekto erdves ir tik tada prisistatyti rinkai. Šis sprendimas buvo rizikingas, bet manome, kad pasiteisino. Džiugu, kad mūsų pastangas įvertino ir savo biurus čia nusprendė įkurti pažangios IT bendrovės”, – sako „Baltisches Haus“ vadovas Audrius Masionis.

Be „CLOUDEON part of Devoteam“ šį kompleksą savo biurui pasirinko žaidimus mobiliesiems telefonams kuriančios bendrovės „Glera Games“ padalinys ir skaitmeninius saulės parkų projektavimo įrankius plėtojanti „PVcase“. Greta savo nuomininkų jau įsikėlė „Baltisches Haus“ darbuotojai, taip pat „Bokšto SPA“ administracija.

Likusioje komplekso dalyje, užimančioje taip pat 3000 kv. m. ploto, nuo praeitų metų veikia restoranas „Gastronomika“, šiuo metu baigiami „Bokšto SPA“ ir renginiams skirtos erdvės įrengimo darbai. Komplekse taip pat bus nuomojami apartamentai privatiems asmenims.

Apie „CLOUDEON part of Devoteam“
„CLOUDEON“ yra „Devoteam“ grupės dalis, kuri veikia 19-je Europos šalių. Bendrovė siūlo pilną spektrą debesijos paslaugų verslui: nuo debesijos strategijos iki planavimo, migravimo, debesijos paslaugų palaikymo 24×7 ir debesijos paslaugų kompetencijų centro sukūrimo, skaitmeninių paslaugų modernizavimo ir inovacijų aplinkos sukūrimo.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.