„Bokšto skveras“ – tarp geriausių architektūros projektų

Paskelbta 2022-10-17

„Bokšto skveras“ – tarp geriausių architektūros projektų

Lietuvos architektų sąjungos organizuojamuose apdovanojimuose „Žvilgsnis į save 2021–2022“ verslo ir laisvalaikio kompleksas „Bokšto skveras“ pripažintas vienu  iš penkių geriausių architektūros projektų Lietuvoje.

Tarptautinės komisijos teigimu, jautriai ir kantriai rekonstruojant apleistą Vilniaus senamiesčio teritoriją, buvo išsaugota jos prigimtis ir ramybė. Dabar tai vieta, kur iš naujo galima atrasti Vilnių ir turtingą jo architektūrinį paveldą.

Be „Bokšto skvero“ konkurso apdovanojimai teko Vilniaus Pilaitės gimnazijos, kultūrinės erdvės „Nemuno 7“ Kauno raj., renginių bei koncertų salės Zaraso ežero saloje ir vaikų darželio „Pelėdžiukas“ Vilniuje autoriams.

Iš viso konkursui buvo pateikta 150 darbų. 40 komisijos atrinktų projektų bus eksponuojami Lietuvos architektų sąjungoje iki lapkrčio 20 d. Vėliau paroda iškeliaus į kitus į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį.

„Žvilgsnis į save“ – nuo 2003 m. organizuojamas konkursas šalies architektams ir visuomenei, propaguojantis kokybišką architektūrą.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.