„Bokšto skvere“ įsikurs skaitmeninius saulės parkų projektavimo įrankius kuriantis startuolis „PVcase“

Paskelbta 2021-06-17

„Bokšto skvere“ įsikurs skaitmeninius saulės parkų projektavimo įrankius kuriantis startuolis „PVcase“

Technologijų kompanija „PVcase“, plėtojanti pažangiausius skaitmeninius saulės parkų projektavimo įrankius, su komercinio nekilnojamojo turto (NT) bendrove „Baltisches Haus“ susitarė dėl biuro nuomos sostinės senamiestyje, verslo ir laisvalaikio komplekse „Bokšto skveras“. Įmonės pasirašė 730 kv. m. ploto nuomos sutartį.

Planuojama, kad daugiau nei 40 „PVcase“ darbuotojų į „Bokšto skverą“ įsikels jau šią vasarą. Tai bus pirmasis bendrovės biuras sostinėje, kuri iki šiol buvo įsikūrusi tik Kaune.

„Bokšto skverą“ pasirinkome dėl puikiai pritaikytų istorinių erdvių verslo poreikiams. Praeities ir dabarties dermė leis sukurti išskirtinį ir inovatyvų biuro dizainą, kuriame darbuotojai jaustųsi patogiai kiekvieną dieną. Mums tai graži aliuzija į tai, kas mes esame: „PVcase“ yra IT startuolis, kuris sujungia tradicinį saulės sektorių su inovacijaׅ“, – sako „PVcase“ vadovas Deividas Trainavičius.

„PVcase“ yra antrasis biurų nuomininkas šiame komplekse. Iš viso šiuo metu jau yra išnuomota 1400 iš 3000 kv.m., biurams skirtų patalpų. Greta savo nuomininkų „Bokšto skvere“, 700 kv. m. ploto biure, įsikurs ir komplekso plėtotoja „Baltisches Haus“.
„Džiugu, kad „Bokšto skvere“ ir mūsų kaimynystėje įsikurs kompanija, kuri pasaulyje laikoma vienu iš perspektyviausių startuolių savo sektoriuje bei pretenduoja vieną dieną tapti dar vienu Lietuvoje gimusiu vienaragiu“, – teigia „Baltisches Haus“ direktorius Audrius Masionis.

Iš viso 0,75 ha sklype įsikūrusiame „Bokšto skvere“ bus įrengtos 6000 kv. m. patalpos, iš kurių pusę sudarys biurų erdvės. Likusi dalis skirta restoranui „Gastronomika“, dienos SPA centrui „Bokšto SPA“, apartamentams bei renginių erdvei.

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.