Įrengtos pirmosios „Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo prieigos
Paskelbta 2024-06-12

Bendradarbiaujant su „Ignitis Lietuva“, Vilniuje, prie PC „Link Molėtų“, įrengtos pirmosios keturios „Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo prieigos.
Iš viso per artimiausius dvejus metus bus įrengta ne mažiau nei 110 viešų „Igntis ON“ elektromobilių įkrovimo prieigų net 15 šalies miestų. Tai gera žinia ne tik sostinės ar kitų didžiųjų miestų elektromobilių vairuotojams, nes įkrovimo prieigos įsikurs šalia prekybos centrų ir kitų komercinės paskirties vietų ir tuose miestuose bei miesteliuose, kuriuose jos ypač laukiamos.
„Sparti elektromobilių įkrovimo tinklo plėtra prie „Baltisches Haus“ valdomų ir administruojamų pastatų – dar vienas svarbus etapas, siekiant didinti mūsų prekybos ir paslaugų vietų vertę, patrauklumą, lankytojų srautus. Drauge su partneriais išplėsdami elektromobilių įkrovimo tinklą, suteiksime klientams galimybę pasirūpinti kasdieniais reikalais nekeičiant savo kelionės tikslo ir tokiu būdu padėsime jiems sutaupyti laiko. Per dvejus metus įgyvendinus šį projektą, elektromobilių įkrovimo prieigos bus įrengtos jau prie 30 arba beveik 60 % mūsų valdomų ir administruojamų pastatų“, – sako „Baltisches Haus“ vadovas Audrius Masionis.
Viešos įkrovimo prieigos šalia prekybos centrų, daugiausia „Iki“, ir kitų komercinės paskirties pastatų išsidėstys ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, tačiau taip pat Kretingoje, Plungėje, Mažeikiuose, Šiauliuose, Varėnoje, Alytuje, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Jurbarke, Kėdainiuose, Panevėžyje ir Biržuose.
2025-04-14
„Baltisches Haus“ apie tai, kas iš tikrųjų diktuoja sąlygas regionų rinkoje...

2025-04-10
Prekybos centro „Mada“ rekonstrukcija: „Baltisches Haus“ su SEB banku susitarė d...

2025-04-02
„Baltisches Haus“ rekonstruos prekybos centrą „Mada“: gautas statybos leidimas, ...

2025-02-20
PC „Madai“ – 52 mln. eurų investicijų, centras keisis iš esmės

2024-12-19
Po rekonstrukcijos atidaromas prekybos centras Kėdainiuose

2024-12-12
Prienuose atidaromas naujas prekybos centras
