Šiemet „Baltisches Haus“ investicijos sieks 15–18 mln. eurų

Paskelbta 2020-01-19

Komercinio NT vystymo ir valdymo bendrovė „Baltisches Haus“ šiemet į naujus ir tęsiamus projektus ketina investuoti 15–18 mln. eurų.
Šiemet „Baltisches Haus“ investicijos sieks 15–18 mln. eurų

„Kaip ir pernai, šiemet reikšmingiausią investicijų dalį planuojame skirti Vilniaus senamiestyje vystomam verslo ir laisvalaikio kompleksui „Bokšto skveras“, kuriame netrukus įsikurs pirmasis nuomininkas – Liutauro Čepracko vadovaujamas restoranas „Gastronomika“. Komplekse taip pat numatyti biurai, renginių erdvė, veiks dienos SPA“, – sako „Baltisches Haus“ direktorius Audrius Masionis.
2019 m. rugsėjį „Baltisches Haus“ užbaigė pirmąjį „Bokšto skvero“ statybų etapą bei atidarė automobilių techninės priežiūros, detalių, remonto ir padangų centrą Panevėžyje. Gruodį bendrovė panevėžiečius pakvietė ir į naują prekybos centrą, kuriame įsikūrė „Rimi“ parduotuvė ir kiti nuomininkai. Tai – pirmasis projektas, žymintis „Baltisches Haus“ ir prekybos tinklo „Rimi“ bendradarbiavimo pradžią.
Iš viso 2019 m. „Baltisches Haus“ investicijos į komercinio NT projektus siekė 16,5 mln. eurų.

Daugiau apie „Baltisches Haus“ ir kitų stambiausių šalies NT vystytojų 2020 m. planus – „Verslo žinių“
straipsnyje: Skaitykite daugiau

Šioje svetainėje naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai nėra automatiškai nustatomi, jeigu jūs su jais nesutinkate. Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje.

Šie slapukai yra būtini, kad galėtų veikti pagrindinės svetainės funkcijos, todėl jie negali būti išjungti.

Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Šių slapukų surinkti duomenys jūsų tiesiogiai neidentifikuoja.